Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veverka 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Veverka. Ako darček dostanete Tramín červený, neskorý zber, v hodnote 10 €. Chuť je intenzívne korenistá a plná, so šťavnatou kyselinou a medovým záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Na čo sa môžete tešiť? Svieži, korenistý Sauvignon, s tónmi kvitnúcej bazy a zrelého egrešov. Rizling rýnsky je ľahký, ovocný, s tónmi sušených marhúľ a zeleného jablka. Polosuché Rulandské šedé, plné, s medovo sladkastým záverom a sviežou kyselinou. Cabernet Sauvignon s dlhým ovocným a pikantným záverom. A plná Frankovka, s tónmi sušených sliviek a višní v čokoláde.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

Veverka 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Veverka

Dôvodom založenia tohto malého rodinného vinárstva bola jednak láska k vínu, pôde a viniciam, ale aj dlhoročná tradícia výroby vína v rodine Veverkových. Pri spracovaní a výrobe vína sa snažia spájať modernejšie technológie s tradičnými postupmi, ktoré spolu s rukopisom dávajú vínam nezameniteľný charakter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť