Veľká noc s Moravou: Veverka 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Veverka. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, neskorý zber, v hodnote 10,65 €. V chuti je víno ľahké a ovocné, podporené sviežou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Na čo sa môžete tešiť?
  • Svieži, korenistý Sauvignon, s tónmi kvitnúcej bazy a zrelého egreša. Intenzívny, korenistý Tramín s medovým záverom. Nevtieravý Muškát, s nádychom kompótovaných marhúľ a mandarínok, výrazne aromatický a svieži záver, Cabernet Sauvignon s dlhým ovocným a pikantným záverom. A plná Frankovka, s tónmi sušených sliviek a višní v čokoláde.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

53,55 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 20 ks

Veľká noc s Moravou:  Veverka 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Veverka

Dôvodom založenia tohto malého rodinného vinárstva bola jednak láska k vínu, pôde a viniciam, ale aj dlhoročná tradícia výroby vína v rodine Veverkových. Pri spracovaní a výrobe vína sa snažia spájať modernejšie technológie s tradičnými postupmi, ktoré spolu s rukopisom dávajú vínam nezameniteľný charakter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť