Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Veverka 5+1

  • Špeciálny balíček vinárstva Veverka. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, neskorý zber, v hodnote 9,79 €. V chuti je víno ľahké a ovocné, podporené sviežou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Na čo sa môžete tešiť?
  • Svieži, korenistý Sauvignon, s tónmi kvitnúcej bazy a zrelého egreša. Intenzívny, korenistý Tramín s medovým záverom. Nevtieravý Muškát, s nádychom kompótovaných marhúľ a mandarínok, výrazne aromatický a svieži záver, Cabernet Sauvignon s dlhým ovocným a pikantným záverom. A plná Frankovka, s tónmi sušených sliviek a višní v čokoláde.
  • Fermentácia v nerezových tankoch.

Veľká noc s Moravou:  Veverka 5+1

Zloženie tohto balíka

Vinárstvo Veverka

Dôvodom založenia tohto malého rodinného vinárstva bola jednak láska k vínu, pôde a viniciam, ale aj dlhoročná tradícia výroby vína v rodine Veverkových. Pri spracovaní a výrobe vína sa snažia spájať modernejšie technológie s tradičnými postupmi, ktoré spolu s rukopisom dávajú vínam nezameniteľný charakter.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť