Váš košík je prázdný
[vila mária blaš saviňon]
13,89 €
18,52 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 13,15 €
Doručenie: 26. 5. po celom Slovensku, 27. 5. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 91 ks
Kód produktu: 003368
| Výrobca: | Villa Maria |
|---|---|
| Vinárska oblasť: | Novozélandská vína Marlborough |
Víno svetlo ružovej farby s iskrivými odleskami. Odhaľujú sa nám živé vône ružového grepového ovocia, limetiek a čerstvých byliniek s nádychom Merlotu, ktorý pridáva kvetinové tóny a jemné nuansy červeného ovocia. Chladná klíma v oblastiach Nového Zélandu, kde sa víno pestuje, prispieva k jeho sviežosti a prirodzenej kyslosti.
| Obsah alkoholu: | 12.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Ružové víno (Rosé) |
| Odroda vína: | Cuveé ružové |
| Konzumácia: | do 3 rokov |
| Ročník: | 2024 |
| Dekantácia: | ne |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | Obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 309 Kj / 74 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,8 g |
| z toho cukry: | < 0,5 g |
| Tuky: | < 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | < 0,5 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
Hrozno, cukor, zahustený hroznový mušt, konzervanty a antioxidanty: siričitany, kyselina L-askorbová; regulátory kyslosti: kyselina vínna (L (+)-), kyselina mliečna; stabilizátor: kvasinkové mannoproteíny; vajcia, mlieko. plnené v ochrannej atmosfére.
Vinárstvo Villa Maria patrí medzi vedúce vinárstva Nového Zélandu. Vinárstvo založil v roku 1961 Sir George Fistonich, ktorý stále spoločnosť vlastní. Víno bolo jeho vášňou už od detstva. Sir Fistonich k tomu hovorí: "Som Chorvát a tak je víno súčasťou mojej krvi."