Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Antinori - to najlepšie + darček

Do obľúbených

  • Výber toho najlepšieho od legendy svetového vinárstva, Antinori. Bestsellery z Toskánska a Piemontu, od nás navyše dostanete sadu 6 pohárov La Bracescca v hodnote 14 EUR. Čo ochutnáte? Vrcholom balíčka je "Il Bruciato", z vinárstva Guado al Tasso, Bolgheri. Bohatá a extraktívna chuť s tónmi čerešní, sliviek, korenia a čiernych ríbezlí, harmonická trieslovina. Porovnať si môžete dve vynikajúce Chianti, kategória Classico Riserva DOCG (Villa Antinori) a kategória Classico (Péppoli).
  • Z Piemonte ochutnáte Prunotto Nebbiolo di Albumu "Occhetti" DOP, na poschodí harmonické, s elegantnou štruktúrou a mäkkými tanínmi, dlhá dochuť. Jemné perlenie, aróma divokých a sušených kvetov, harmonická a čerstvá chuť s elegantným záverom – to je Marchese Antinori Rosé Franciacorta. Všetko doplní Vermentino Bolgheri DOC - stredne plná, guľatá chuť s vyváženou kyselinou, ovocnosťou a korenitosťou, tóny citrusového ovocia, anízu.

Antinori - to najlepšie + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Marchesi Antinori

Antinori má veľmi dlhú a pestrú rodinnú históriu, ktorá trvá už po 26 generácií, a rodina vyrába vína už vyše 600 rokov. Giovanni di Piero Antinori sa stáva v roku 1385 súčasťou "Arte Fiorentina dei Vinattieri". Všetky firemné inovácie v celej histórii si rodina vždy osobne kontrolovala.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť