Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Baloun 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 5+1 vinárstva Baloun z Veľkých Pavlovíc. Ako darček dostanete jemný a svieži Rizling vlašský, neskorý zber, v hodnote 8,89 EUR. Ovocne sladká, odrodovo charakteristická a pomerne dlhá chuť s tónmi lesného medu, maslových hrušiek a citrónovej kôry. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Aké je zloženie balíčka?
  • Tramín červený, svieža a ovocná chuť s medovými tónmi. Plné Rulandské biele, v chuti dominujú výrazné tóny tropického ovocia. Rulandské šedé je šťavnaté a čisté, chuť so stredne plným záverom a decentnými tónmi zrelého hrozna a čerstvých hrušiek. Sauvignon Blanc pôsobí plne, lahodne a príjemne, očarí vás nádych zrelých citrusov. Exzaktívny Chardonnay ponúkne tóny sladkého korenia a tureckého medu.

Baloun 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Baloun

Radomil Baloun pochádza z vinárskeho rodu vo Veľkých Bílovice, ktorého predkovia vinařili po mnoho generácií. Postupom rokov pribúdali skúsenosť, ktorá sa veľmi hodila v roku 1991, kedy založil vinársku firmu v priestoroch bývalého pivničného hospodárstva Štátneho statku vo Veľkých Pavloviciach.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť