Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Baloun 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček vinárstva Baloun z Veľkých Pavlovíc. Ako darček dostanete jemný a svieži Sauvignon Blanc, neskorý zber, v hodnote 8,80 EUR. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • A ďalší veľkonočný výber? Dva Rizlingy, "vlašiak" s tónmi maslových hrušiek a citrónovej kôry, "ryňák" je rezný a priamy s nádychom zrelého egreša a sušených marhúľ. U Rulandského bieleho dominujú tóny tropického ovocia, Rulandské šedé je šťavnaté s decentnými tónmi zrelého hrozna. Balíček dopĺňa nekomplikované Chardonnay.

Veľká noc s Moravou: Baloun 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Baloun

Radomil Baloun pochádza z vinárskeho rodu vo Veľkých Bílovice, ktorého predkovia vinařili po mnoho generácií. Postupom rokov pribúdali skúsenosť, ktorá sa veľmi hodila v roku 1991, kedy založil vinársku firmu v priestoroch bývalého pivničného hospodárstva Štátneho statku vo Veľkých Pavloviciach.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť