Baloun 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Baloun z Veľkých Pavlovíc. Ako darček dostanete Sauvignon Blanc, v hodnote 9 EUR. Chuť je jemná a svieža s tónmi čiernych ríbezlí, broskyne a egrešov, v dochuti vás očarí zrelé citrusy v kombinácii so sviežou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Aké je zloženie balíčka?
  • Tramín červený, svieža a ovocná chuť s medovými tónmi. Rulandské šedé je šťavnaté a čisté, chuť so stredne plným záverom a decentnými tónmi zrelého hrozna a čerstvých hrušiek. Extraktívna Chardonnay ponúkne tóny sladkého korenia a tureckého medu. Rizling rýnsky má odrodovo typickú a režnú chuť so stopami bielych ríbezlí a sušených marhúľ. Balíček dopĺňa príjemný Merlot, tvrdšia trieslovina a reznejšia kyselina, tóny papriky, červených ríbezlí a višní.

50,61 €

11,25 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 22 ks

Baloun 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Baloun

Radomil Baloun pochádza z vinárskeho rodu vo Veľkých Bílovice, ktorého predkovia vinařili po mnoho generácií. Postupom rokov pribúdali skúsenosť, ktorá sa veľmi hodila v roku 1991, kedy založil vinársku firmu v priestoroch bývalého pivničného hospodárstva Štátneho statku vo Veľkých Pavloviciach.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť