Bowmore 12 Years Old 0,7l

Do obľúbených

80% (3)

 • Je to komplexná a dokonale vyvážená whisky, ktorá získala mnoho svetových ocenení. Vo vôni sa objavujú jemné tóny citrónovej kôry a medu, ktoré sú v príjemnej rovnováhe s charakteristickou dymovosťou Bowmore. Plná lahodná chuť s nádychom rašelinového dymu, hladká sladová medovosť, dlhý gradujúci záver.
 • Islayské sladové whisky sú známe svojou silnou rašelinovo-dymovou arómou a Bowmore nie je výnimkou. Bowmore 12 YO, najpredávanejšia whisky liehovaru Bowmore, v sebe zahŕňa všetko, čo je pre tento liehovar typické - silu mora, jedinečnosť veternej krajiny a tradíciu odovzdávanú z generácie na generáciu.PPM (Parts Per Million), dymivosť je 20-25.

39,15 €

55,93 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 48 ks

Kód produktu: BOW012

Bowmore 12 Years Old 0,7l

Popis

Výrobca: Morrison Bowmore (Sunt org)
Značka: Bowmore
Krajina pôvodu: Islay, Škótsko

Sladové whisky z ostrova Islay jsou pověstné svým silným rašelinovo-kouřovým aroma a Bowmore není výjimkou. Bowmore 12 YO, nejprodávanější whiska palírny Bowmore Distillery, v sobě ukrývá vše, co je pro tuto palírnu typické – sílu mořského příboje, jedinečnost zdejší větrné krajiny a tradici předávanou z generace na generaci. Je to komplexní a perfektně vyvážená whisky s mnoha světovými oceněními. Ve vůni jsou jemné tóny citrónové kůry a medu v příjemné rovnováze s charakteristickou bowmorskou kouřovostí. Plná lahodná chuť s nádechem rašelinového kouře, hebká sladová medovost, dlouhý pozvolný závěr.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Hodnotenia a komentáre (3)

80%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.
Overený zákazník - zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý tovar skutočne zakúpil.
Neoverený zákazník - nezaisťujeme, či zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý produkt skutočne zakúpil.

 • Overený zákazník

  Vojtěch Rabyniuk , hodnotenie: 100%

  10.06.2017

  Čistí esence toho co znamená Islay. Po nalití hodně výrazný nos, který je optřeba si užít. Nejlepší je ovšem po otevření lžičkou vody, kdy se zjemní nos i chuť a otevřou se veškeré chuťové tóny.
 • Overený zákazník

  Pavel Štěpán , hodnotenie: 100%

  17.02.2016

  Plnil jsem přání svého syna, který si přál whiskey výhradně Islay právě pro její kouřovou chuť a dlouhé doznívání. Já tedy whisky nepiji, ale on ano, a byl velmi spokojen. Je tedy asi na každém, aby si vybral to, co mu vyhovuje. Doporučuji ji těm, kteří ocení PRÁVĚ její vlastnosti.
 • Overený zákazník

  Jarda , hodnotenie: 40%

  23.09.2015

  Ač je tato whiskey oceňovaná, jedle mého názoru asi nejhorší víceletá whiskey, kterou jsem pil. Je zde velmi výrazná chuť kouře, která přebije vše ostatní a zůstává pachuť na jazyku po dlouhou dobu. nedoporučuji

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Morrison Bowmore (Sunt org)

Viac o výrobcovi

Mohlo by sa vám tiež páčiť