Centenario 1985 Second Batch + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: Pri nákupe limitovanej edície kostarického rumu Centenario 1985 Second Batch 0,7l dostanete sadu 4 degustačných pohárov ako darček. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • 1985 nie je len číslo. Vtedy to všetko začalo. Pred 39 rokmi si v Kostarike vytýčili veľký cieľ – vytvárať jedny z najlepších rumov na svete. Tento cieľ sa plní každým rokom a zrkadlí sa v každom variante rumu, ktorý sa v destilerii zrodí. Po prvom vydaní Centenario 1985, ktoré vyšlo v roku 2020 na oslavu 35. výročia založenia spoločnosti, teraz prichádza „Second Batch“, teda druhá várka výberového blendu opäť v limitovanom množstve.
  • Na jej vytvorenie použil master blender výhradne rum, ktorý bol starený v sudoch po škótskej whisky z oblasti Lowlands, oproti predchádzajúcej verzii teda prináša úplne nový chuťový zážitok. Starostlivo vybrané sudy boli prevezené zo Škótska do Kostariky. Tu boli naplnené jedinečným blendom rumov, ktorý potom zrel v kostarickom dažďovom pralese. Výsledkom je raritný rum s arómou sušeného ovocia, kávy, vanilky a dreva. V chuti sa potom rozoznejú tóny mandlí a kávy v dokonalej harmónii so slabým nádychom čoko

44,15 €

63,07 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 180 ks

Centenario 1985 Second Batch + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť