Etter Vieille Poire Williams (barikovaná hruškovice) 0,7l

Do obľúbených

Vyrába sa z prirodzene dozretých hrušiek z oblasti Wallis vo Švajčiarsku, ktoré miestni obyvatelia považujú za najvoňavejšie hrušky na svete. Na jednu fľašu sa musí použiť 11 kg hrušiek! Hruškové brandy najskôr zreje 1 - 2 roky v 50-litrových demižónoch, potom najlepšie destiláty zrejú ďalšie 2 - 3 roky vo francúzskych dubových sudoch. Výsledkom je zlatohnedý destilát s jemnou, bohatou a ovocnou vôňou. Chuť je harmonická s tónmi vanilky a ovocia.

Celý popis Zkrácený popis

65,39 €

93,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kód produktu: 43201B

Etter Vieille Poire Williams (barikovaná hruškovice) 0,7l

Popis

Výrobca: Etter, La Fine Eau-de Vie
Značka: Etter
Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 42 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Etter

História tejto rodiny začala u prapra- pradedka Johanna Baptistu Éttera. Ten v roku 1823 otvoril pálenicu, ktorá ale bola skôr pre "zábavu" vedľa jeho hlavné obživy - farmárčenia. Vyrobil svoju prvú "čerešňovou vodu" a položil tým základný kameň k tomu, čo dnes poznáme ako "ovocné destiláty Etter". Až Johannov syn Paul, v roku 1870, zakladá v Zugu oficiálne pálenicu nesúci rodinné meno Etter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť