Etter Wildkirsch 2013 0,7l

Do obľúbených

  • Veľmi limitovaná edícia Wildkirsch 2013 (Divoká čerešňa). Krištáľovo čistá farba. Mierny, vyvážený buket s jemným nádychom kvetov. Chuť je veľmi sofistikovaná, harmonická a jemná, s výrazným náznakom zrelých čerešní.
  • Divoké čerešne na výrobu tohto unikátneho destilátu rastú na okrajoch lesov kantónu Zug. Na výrobu jednej fľaše 0,7l je potrebných 9,5 kg čerešní, ktoré zrejú po mnoho rokov v 50-litrových demižonoch.

160,39 €

229,13 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 31 ks

Kód produktu: 40613

Etter Wildkirsch 2013 0,7l

Popis

Výrobca: Etter, La Fine Eau-de Vie
Značka: Etter
Krajina pôvodu: Švajčiarsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 42 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z čerešní

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Etter

História tejto rodiny začala u prapra- pradedka Johanna Baptistu Éttera. Ten v roku 1823 otvoril pálenicu, ktorá ale bola skôr pre "zábavu" vedľa jeho hlavné obživy - farmárčenia. Vyrobil svoju prvú "čerešňovou vodu" a položil tým základný kameň k tomu, čo dnes poznáme ako "ovocné destiláty Etter". Až Johannov syn Paul, v roku 1870, zakladá v Zugu oficiálne pálenicu nesúci rodinné meno Etter.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť