Gala 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Gala, Bavory. Ako darček dostanete Sauvignon Blanc, Hermes, v hodnote 20 EUR. Plná, harmonická chuť doplnená šťavnatou kyselinou. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo vás poteší?
  • Vyvážený Rizling vlašský "Hermes", s tónmi tropického ovocia, karamelu a príjemnou mineralitou. Stredne plný Pinot Noir - Merlot, "Bergrus", korenistá chuť s jemnou trieslovinou a tónmi kôstkového ovocia a čokolády. Chardonnay - Pinot Gris, ovocná chuť, svieža kyselina, ľahké tóny vanilky, masla a orechov. Cuvée Pálava, čistá a ovocná chuť s nádychom žltého kôstkového ovocia. Všetko dopĺňa Sauvignon "Dedina Bavory - Perná", šťavnatá plnšia chuť s tónmi egrešov, bielych moruší, s minerálnym podtónom.

89,51 €

19,89 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 11 ks

Gala 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Gala

Gala Vinárstvo patrí medzi menšie moravská vinárstva. Hospodári na 9 ha vlastných viníc v jedinečnom terroir Pálava, ktoré je Chránenou krajinou oblasťou a patrí do sústavy chránených území Natura 2000. Vinice sa nachádzajú vo viničných tratiach obcí Bavory a Perná.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť