Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Gala 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček vinárstva Gala. Ako darček dostanete Sauvignon Blanc, "Bavory - Perná, v hodnote 12,50 €. Šťavnatá a plnšia chuť s tónmi egrešov, minerálnym podtónom a dlhým, korenistým záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre a gastro podniky.
  • Vyvážený Rizling vlašský "Hermes", s tónmi tropického ovocia, karamelu. Fantastický Pinot Noir - Merlot, "Bergrus", čo je najvyšší rad vinárstva - výrazná, ovocná vôňa s arómou kôstkového ovocia, čokolády a korenia. Cuvée Pálava, svieža so šťavnatou kyselinou. Chardonnay - Pinot Gris, plná a ovocná chuť s výraznou mineralitou a sviežou kyselinou, s ľahkými tónmi vanilky, masla a orieškov. A skvelý sekt Pinot - Merlot Rosé, s tónmi kandizovaných čerešní a brusníc, s dotykom sladkého korenia a elegantným záve

Gala 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Gala

Gala Vinárstvo patrí medzi menšie moravská vinárstva. Hospodári na 9 ha vlastných viníc v jedinečnom terroir Pálava, ktoré je Chránenou krajinou oblasťou a patrí do sústavy chránených území Natura 2000. Vinice sa nachádzajú vo viničných tratiach obcí Bavory a Perná.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť