Gala 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 5+1 vinárstva Gala, Bavory. Ako darček dostanete Cuvée Pálava, "Bavory, Perná", v hodnote 13,19 EUR Víno s čistou a ovocnou vôňou s tónmi zrelého žltého kôstkovitého ovocia a citrusov, sviežou šťavnatou kyselinou a dlhým záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo vás poteší?
  • Vyvážený Rizling vlašský "Hermes", s tónmi tropického ovocia, karamelu a príjemnou mineralitou. Stredne plný Pinot Noir - Merlot, "Bergrus", korenistá chuť s jemnou trieslovinou a tónmi kôstkového ovocia a čokolády. Chardonnay "Hermes" je šťavnaté s príjemnou trieslovinou a nádychom exotického ovocia. Svieži Rizling vlašský "Bavory, Perná" s tónmi hrušiek a tropického ovocia. Balíček dopĺňa Chardonnay - Pinot Gris, ovocná chuť s výraznou mineralitou a sviežou kyselinou, s ľahkými tónmi vanilky, masla a orie

96,49 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 39 ks

Gala 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Gala

Gala Vinárstvo patrí medzi menšie moravská vinárstva. Hospodári na 9 ha vlastných viníc v jedinečnom terroir Pálava, ktoré je Chránenou krajinou oblasťou a patrí do sústavy chránených území Natura 2000. Vinice sa nachádzajú vo viničných tratiach obcí Bavory a Perná.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť