Veľká noc s Moravou: Kadrnka 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5 +1 vinárstvo Kadrnka, ktoré sa môže pýšiť ocenením Vinár roku 2022. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, neskorý zber, "Brezí, Orechová hora", K3 v hodnote 11,90 €. Rizling s arómou prezretých marhúľ a kvitnúceho ovocného sadu, záver chuti je šťavnatý s tónmi zrelého hrozna. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo vás poteší?
  • Dva "vlašiaky" zo slávnej trate "Orechová hora", K4 je plné a minerálne víno s korenistou a mandľovou dochuťou, krémovité s tónmi orechov, K2 je živý, ovocný s tónmi zelených jabĺčok a citrusov. "Rýniak" K4 z trate "Líščí vrch" zrel 12 mesiacov v dubových sudoch, ovocná chuť s nádychom žltého ovocia. Hibernal je šťavnatý, jemne korenistý s tónmi hrušky maslovky a sladkého korenia. Chardonnay je výrazné a medové s tónmi ananásu a manga.

59,67 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 17 ks

Veľká noc s Moravou: Kadrnka 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Kadrnka

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti slávnej Pálavy a Dunajovských vrchov. Vinohradníctvo a výrobe vína sa rodina venuje už niekoľko rokov. Jindřich so svojou rodinou sú už štvrtou generáciou, ktorá vo vinárstve pokračuje.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť