Kadrnka 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Kadrnka, Březí. Ako darček dostanete Pálavu, "Orechová hora", K3 v hodnote 12 EUR. Chuť je bohatá, ovocná a šťavnatá, plná mandarínok, pomela a červených pomarančov s minerálnou dochuťou. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo vás poteší?
  • Jindra Kadrnka je špecialistom na rizlingy. "Vlašiaky" zo slávnej trate "Orechová hora" - K4 je plný a minerálny s korenistou a mandľovou dochuťou, K2 je živý, ovocitý s tónmi zelených jabĺčok a citrusov. "Ryniaky" zastupuje Jindřich IV. K4 ,"Valtická", plná a medová chuť s tónmi prezretých marhúľ, vyvážený a slaný záver. "Ryniak" K4, "Brezí, Líščí vrch" - ovocitá chuť po žltom ovocí, korenistá, s minerálnym záverom. Živý Hibernal je príjemne korenistý, s nádychom čiernych ríbezlí, egrešov a hrušiek.

66,55 €

14,79 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 17 ks

Kadrnka 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Kadrnka

Rodinné vinárstvo Kadrnka sa nachádza vo vinárskej obci Březí u Mikulova v blízkosti slávnej Pálavy a Dunajovských vrchov. Vinohradníctvo a výrobe vína sa rodina venuje už niekoľko rokov. Jindřich so svojou rodinou sú už štvrtou generáciou, ktorá vo vinárstve pokračuje.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť