Tequila KAH Blanco 0,7L

Do obľúbených

  • Zpočátku nasládlé tóny rychle přechází v tóny bílého pepře. Celkově jemná a sametová chuť. Lahev s bílou lebkou je inspirována bolivijskou tradicí oslav Día de los Muertos. Lebky zemřelých bližních bývají uctěny každý rok 8. listopadu. Lebky jsou přineseny na hřbitov, kde jim dávají cigarety a tequilu, aby pak na oplátku chránili živé před zlými duchy. Uzávěr odkazuje na „pan de muerto“ (bochánek mrtvých), což je tradiční obětina za mrtvé.
  • 100% ultraprémiové Tequily KAH sú poctou najvýznamnejšiemu stredoamerickému sviatku zvaný Día de los Muertos (Deň mŕtvych). „KAH“ sa v starobylom mayskom jazyku prekladá ako „život“ a Deň mŕtvych, Día de los Muertos, je v skutočnosti oslavou prežitých životov. Fľaša KAH je inšpirovaná tradičnými „Calaveras“ (čiže cukrové lebky), ktoré počas rituálnych osláv sviatku Día de los Muertos symbolizujú smrť a znovuzrodenie.
  • Vyrába sa v mexickom štáte Jalisco zo starostlivo vybraných „sŕdc“ weberovej modrej agáve pod dohľadom majstra pálenice Artura Fuentesa.

48,29 €

64,39 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 112 ks

Kód produktu: KHB070

Tequila KAH Blanco 0,7L

Novinka

Popis

Značka: KAH Tequila
Krajina pôvodu: Mexiko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,75 L
Zloženie: voda, destilát z modrej Weberovej agáve

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť