Tequila Rooster Rojo Reposado 0,7L

Do obľúbených

  • Tequila Rooster Rojo Reposado zreje 2-6 mesiacov v sudoch po bourbone. Piñas, čiže agáve na jej výrobu, sú starostlivo vyberané a zberajú po 6 až 7 rokoch zrenia a majú hladinu zvyškového cukru 24 % až 27 %. Táto sladkosť a „polenie“ (nie porciovanie) piñas pred destiláciou dáva Reposadu výraznú sladkosť, bronzovú farbu a jemnú vôňu vanilky a škorice s nádychom karamelky. Chuť je ľahko drevitá, s tónmi zrelého ovocia a pečenej agáve.
  • Prémiová 100% tequila z modrej Weberovej agáve. Tá sa pestuje v oblasti Los Altos de Jalisco, samotnom srdci produkcie tequily. Voda použitá na výrobu je filtrovaná cez mexické striebro, čo tequile Rooster Rojo dodáva komplexnosť, jemnú chuť a celkovo vyvážený profil. Rooster Rojo znamená španielsky červený kohút. V Mexiku je to symbol slnka a predstavuje šťastie, odvahu a hrdinstvo.

31,19 €

44,56 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 172 ks

Kód produktu: RTR070

Tequila Rooster Rojo Reposado 0,7L

Novinka

Popis

Značka: Rooster Rojo
Krajina pôvodu: Mexiko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 38 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z weberovej modrej agáve

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť