Tequila KAH Reposado 0,7L

Do obľúbených

  • Výrazná chuť agáve s tónmi vanilky a karamelu. Plná a viskózna textúra. Viac ako 2 mesiace zrenia v sudoch po bourbone. Fľaša vyvedená v žltej a červenej farbe je inšpirovaná peruánskymi oslavami Día de los Muertos, kde sa s dlhými obrátenými krucifixmi obrazne tancuje so Satanom. Pritom sa na zem leje tequila ako obeť, ktorá satana upokojí a udrží tak všetkých blízkych v bezpečí. Uzáver odkazuje na „pan de muerto“ (bochník mŕtvych), čo je tradičná obetina za mŕtvych.
  • 100% ultraprémiové Tequily KAH sú poctou najvýznamnejšiemu stredoamerickému sviatku zvaný Día de los Muertos (Deň mŕtvych). „KAH“ sa v starobylom mayskom jazyku prekladá ako „život“ a Deň mŕtvych, Día de los Muertos, je v skutočnosti oslavou prežitých životov. Fľaša KAH je inšpirovaná tradičnými „Calaveras“ (čiže cukrové lebky), ktoré počas rituálnych osláv sviatku Día de los Muertos symbolizujú smrť a znovuzrodenie.
  • Vyrába sa v mexickom štáte Jalisco zo starostlivo vybraných „sŕdc“ weberovej modrej agáve pod dohľadom majstra pálenice Artura Fuentesa.

53,29 €

76,13 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 29 ks

Kód produktu: KHR070

Tequila KAH Reposado 0,7L

Novinka

Popis

Značka: KAH Tequila
Krajina pôvodu: Mexiko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, destilát z modrej Weberovej agáve

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť