Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Krug Grande Cuvée Rosé 0,75l, box

Do obľúbených

[krug grand kyvé rosé]

  • Ružovo - zlatá farba s lososovými odlesky. Elegantná, plná a komplexná vôňa s arómou lesných bobúľ, korenia a zázvoru. Jemná, harmonická a delikátna chuť s tónmi lesných jahôd, exotického ovocia a sladkého korenia. Extrémne dlhý záver je podporený jemným
  • Jedno z nejdelikátnější a zároveň najsvetlejších šampanských Rosé, ktoré sú na trhu
  • Tradičná metóda druhotného kvasenia vo fľaši. Zreje minimálne 5 rokov vo fľaši
  • Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier

Krug Grande Cuvée Rosé 0,75l, box

Popis

Výrobca vína: Krug
Krajina pôvodu: Francouzská vína
Vinárska oblasť: Champagne

Nyní akční nabídka: ke každé zakoupené lahvi dostanete zdarma ice box Krug ve zlatém provedení s logem. Jedno z nejdelikátnějších a zároveň nejsvětlejších šampaňských Rosé, které jsou na trhu. Růžově - zlatá barva s lososovými odlesky. Elegantní, plná a komplexní vůně s aroma lesních bobulí, pepře a zázvoru. Jemná, harmonická a delikátní chuť s tóny lesních jahod, exotického ovoce a sladkého koření. Extrémně dlouhý závěr je podpořen jemným perlením. Jedno z nejlepších Champagne Rosé na trhu.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 12 %
Objem: 0,75 l
Obsah cukru: Suché
Kategória, trieda: 7
Intenzita: 4
Zloženie: obsahuje siřičitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Krug

Založená v roku 1843 sa spoločnosť Krug špecializovala výhradne na prestížne a výberové šampanská vína. Kvalita pred kvantitou, tradičné metódy a ako jediná používa pri výrobe drahé malé dubové sudy, potrebné pre rozvoj intenzívneho a komplexného buketu. V súčasnosti na každú fázu výroby dohliada príslušník piatej a šiestej generácie slávnej rodiny.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť