Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Lanson Noble Cuvée Blanc de Blanc Brut vintage 2002, 0,75l

Do obľúbených

[nobl kyvé blan d blan bryt vyntáž]

  • Plná, komplexná a minerálna vôňa s výraznými tónmi máslových hrušiek odrody Poire Williams. Svieža, harmonická a dlhá chuť s pevnou kostrou a minerálnym záverom, ktorý podtrhuje charakter regionu. V chuti nájdeme tóny lesného medu, škorice a bielych kvetov.
  • Hrozná pochádzaju z vinic označených ako Grand Cru, presnejšie Avize, Cramant, Chouilly, ktoré sú umiestnene v podoblasti Côte des Blancs. Víno pre zvláštne príležitosti.
  • Tradičná metóda druhotného kvasenia vo fľaši. Zraje minimálne 5 rokov vo fľaši.
  • 100% Chardonnay

Lanson Noble Cuvée Blanc de Blanc Brut vintage 2002, 0,75l

Popis

Výrobca: Lanson
Značka: Lanson
Krajina pôvodu: Francie
Vinárska oblasť: Francouzská vína » Champagne

Toto jedinečné 100% Chardonnay pochází pouze z vinic nesoucí označení Grand Cru , jmenovitě Avize, Cramant, Chouilly, které jsou umístěny v podoblasti Cote des Blancs. Žluto-zlatá barva s nazelenalými okraji. Plná, komplexní a minerální vůně s výraznými tóny hrušek odrůdy Poire Wiliams. Svěží, harmonická a dlouhá chuť s pevnou kostrou a minerálním závěrem, který podtrhuje charakter regionu. Dále v chuti nalezneme tóny lesního medu, skořice a bílých květů. Víno pro zvláštní příležitost.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 12.5 %
Objem: 0,75 L
Zloženie: obsahuje siričitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Lanson

Šampanský dom Lanson patrí k najstarším vo Francúzsku. História sa datuje až do roku 1760 a radí sa tak k vinárstvom, ktoré boli založené už pred Francúzskou revolúciou a prežili dodnes.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť