Váš košík je prázdný
16,25 €
21,67 €/l
Doručenie: 9. 4. po celom Slovensku, 10. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom > 200 ks
Kód produktu: 785131
Novinka
| Výrobca: | Château Minuty |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Francie |
| Vinárska oblasť: | Francouzská vína Côtes de Provence |
| Objem: | 0,75 L |
|---|---|
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Ružové víno (Rosé) |
| Ročník: | 2025 |
| Archivácia: | 2-4 roky |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 3 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 303 KJ / 73 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,7 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, siričitany; kyselina jablčná, kyselina vínna; karboxymetylcelulóza. Balené v ochrannej atmosfére.
Vína z Chateau Minuty sú celosvetovo uznávaným synonymom špičkovej kvality. Vinárstvo sa rozkladá na polostrove Saint-Tropez s ikonickým výhľadom na Stredozemné more a jeho rosé sa stalo jednotkou nielen vo Francúzsku a Európe, ale aj v Dubaji.