Radlík Hruškovice Williams 43% 0,5l

Do obľúbených

  • Kráľovnou medzi hruškovicami je bezpochyby Williamska. Jej vôňa je sviežo opojná a chuť pripomína hruškový kompót. Na zachovanie týchto vlastností je potrebné kvasenie pri nízkej teplote a citlivá destilácia. Táto šarža bola pre ešte väčšiu jemnosť kompletne odstopkovaná.
  • Česká Paliareň Radlík, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.
  • Hruškovica Williams z Paliarne Radlík získala v súťaži o Pálenku roku v konkurencii 37 českých páleníc s 296 súťažnými vzorkami najvyššie bodové ohodnotenie naprieč všetkými kategóriami (ovocné destiláty, whisky, giny a likéry). Stala sa tak absolútnym víťazom súťaže alebo Pálenkou roku 2023.

33,29 €

66,58 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 87 ks

Kód produktu: RAD002

Radlík Hruškovice Williams 43% 0,5l

Popis

Výrobca: Palírna Radlík
Značka: Palírna Radlík
Krajina pôvodu: Česko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,50 L
Počet v kartóne: 6
Zloženie: voda, 100% destilát z hrušiek williams

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Pálenica Radlík

Česká Paliareň Radlík, ktorá práve oslavuje štvrť storočia svojej existencie, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť