Radlík Višňovice 45% 0,5l

Do obľúbených

  • Stále vzácnejší destilát s originálnou vôňou a hebkou korenistou chuťou s orieškovým záverom. Riadené kvasenie a citlivá destilácia dáva vyniknúť jeho typickému charakteru. Vyrábame ho v limitovaných sériách. Je to jeden z vrcholov našej produkcie.
  • Česká Paliareň Radlík, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

24,55 €

49,10 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 74 ks

Kód produktu: RAD005

Radlík Višňovice 45% 0,5l

Popis

Výrobca: Palírna Radlík
Značka: Palírna Radlík
Krajina pôvodu: Česko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 0,50 L
Počet v kartóne: 6
Zloženie: voda, destilát z višní

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Pálenica Radlík

Česká Paliareň Radlík, ktorá práve oslavuje štvrť storočia svojej existencie, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť