Radlík Slivovice Karlátka 45% 0,5l

Do obľúbených

  • Slivovice z pôvodnej, takmer vymiznutej odrody – tzv. „karlátok“. Karlátka je stará odroda sliviek sadená od dôb Karola IV. a preverená stáročiami ako jedna z najvhodnejších na výrobu lahodnej slivovice. Plody karlátok sa vyznačujú vysokou cukornatosťou a výraznou arómou. Táto šarža bola pre väčšiu jemnosť a ovocnosť z 90% odkôstkovaná.
  • Česká Paliareň Radlík, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

24,55 €

49,10 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 66 ks

Kód produktu: RAD003

Radlík Slivovice Karlátka 45% 0,5l

Popis

Výrobca: Palírna Radlík
Značka: Palírna Radlík
Krajina pôvodu: Česko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 0,50 L
Počet v kartóne: 6
Zloženie: voda, destilát zo sliviek

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Pálenica Radlík

Česká Paliareň Radlík, ktorá práve oslavuje štvrť storočia svojej existencie, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť