Volcan + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: K nákupu fľaše tequily Volcan De Mi Tierra dostanete 4 plechovky prémiového talianskeho toniku Sanpellegrino ako darček. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Volcan De Mi Tierra sa vyrába zo 100 % modrej agáve a neobsahuje žiadne prísady. Na jazyku pôsobí bohatým dojmom, miešajú sa v ňom jemné tóny tabaku a ovocia, ako je ananás a citrusy, podporené ľahkými tónmi medu. Ovocné tóny čiernych ríbezlí, ananásu a zrelých broskýň dopĺňajú tóny orechov a sušeného ovocia. Vychutnajte si čistú, na kockách ľadu alebo v jednom z kokteilov, ako je napríklad Old Fashioned.
  • Po destilácii sa jedna časť destilátu skladovala 4,5 mesiaca v amerických dubových sudoch a druhá časť v európskych dubových sudoch počas rovnakého obdobia. Potom sa obe časti opäť spojili.

49,79 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 23 ks

Volcan + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť