Volcan De Mi Tierra Reposado 0,7l

Do obľúbených

  • Volcan De Mi Tierra sa vyrába zo 100 % modrej agáve a neobsahuje žiadne prísady. Na jazyku pôsobí bohatým dojmom, miešajú sa v ňom jemné tóny tabaku a ovocia, ako je ananás a citrusy, podporené ľahkými tónmi medu. Ovocné tóny čiernych ríbezlí, ananásu a zrelých broskýň dopĺňajú tóny orechov a sušeného ovocia. Vychutnajte si čistú, na kockách ľadu alebo v jednom z kokteilov, ako je napríklad Old Fashioned.
  • Tequila Volcán De Mi Tierra je pomenovaná podľa skutočnej sopky, ktorá sa nachádza v nížinách mexického štátu Jalisco. El Volcán de Tequila vybuchla pred 200 000 rokmi a formovala celý región. Jej erupcia pokryla oblasť bohatou sopečnou pôdou, vďaka ktorej je táto oblasť ideálna na pestovanie modrej agáve. Volcan De Mi Tierra možno preložiť aj ako "územie sopky".
  • Po destilácii sa jedna časť destilátu skladovala 4,5 mesiaca v amerických dubových sudoch a druhá časť v európskych dubových sudoch počas rovnakého obdobia. Potom sa obe časti opäť spojili.

49,55 €

70,79 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 37 ks

Kód produktu: VCR070

Volcan De Mi Tierra Reposado 0,7l

Popis

Krajina pôvodu: Mexiko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Počet v kartóne: 6

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť