Radlík Vínovice Dubový sud 43% 0,5l

Do obľúbených

  • Vínovice je zušľachtená ležaním v dubových sudcoch. Blend rozdielnych ročníkov je doterajším vrcholom autorskej produkcie pálenice. Jemná korenená vôňa a plný ovocný stred sa plynule rozvíja na dlhý čokoládový záver s ľahkou trieslovinou. Paliareň experimentuje so sudmi už niekoľko rokov a obe vínovice (číra aj dozretá v dubovom sude) patria medzi ich najoceňovanejšie produkty.
  • Česká Paliareň Radlík, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.
  • Vinovice z dubového suda bola zvolená Pálenkou roku 2022, keď v konkurencii 31 českých liehovarov s 223 súťažnými vzorkami získala najvyššie bodové ohodnotenie naprieč všetkými kategóriami (ovocné destiláty, whisky, giny a likéry). Stala sa tak absolútnym víťazom súťaže alebo Pálenkou roka. V tomto roku v súťaži o Pálenku roku zvíťazila a dostala zlatú medailu v kategórii Vínovic. Okrem toho získala zlatú medailu na medzinárodnej súťaži destilátov Spirits Selection by CMB (Councour Mondial de Bruxelles).

36,99 €

73,98 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 33 ks

Kód produktu: RAD004

Radlík Vínovice Dubový sud 43% 0,5l

Tip

Popis

Výrobca: Palírna Radlík
Značka: Palírna Radlík
Krajina pôvodu: Česko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,50 L
Počet v kartóne: 6
Zloženie: voda, destilát z hrozna

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Pálenica Radlík

Česká Paliareň Radlík, ktorá práve oslavuje štvrť storočia svojej existencie, sa pýši svojimi destilátmi zo sliviek, hrušiek, ale napríklad aj vína, jarabín a bazy. Ich úspech spočíva v jednoduchom recepte: destiláty sú čisto prírodné, nepridáva sa do nich žiadny lieh ani cukor. Každý liter ich destilátu pochádza až z osemnástich kilogramov kvalitného ovocia. Autentická chuť ovocia je vždy na prvom mieste.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť